دوره‌های عمومی Public

SWISSCERT با تجهیز زیرساخت‌های مناسب و برنامه‌ریزی دقیق، دوره‌های آموزشی متنوعی را در محل موسسه برگزار می‌نماید که شرح زمان برگزاری و هزینه‌های مربوطه در تقویم آموزشی و وب‌سایت موسسه ارائه شده است.
از مزایای این دوره‌ها، حضور شرکت‌کنندگان از سازمان‌های مختلف و تبادل تجربیات، امکانات آموزشی مناسب و نیز اثربخشی بالای آن می‌باشد.

  دوره‌های اختصاصی IN HOUSE

SWISSCERT بیش از ۲۰۰ عنوان سمینار و دوره‌های آموزشی مدیریتی و تخصصی را به صورت IN HOUSE، در داخل مجموعه مشتریان به صورت مجزا و نیز در قالب بسته‌های آموزشی هدفمند برگزار می‌نماید.
این روش به مشتریان کمک می‌کند تا در میزان هزینه‌ها و همچنین وقت کارکنان خود صرفه‌جویی کنند و افراد بیشتری از سازمان را در دوره‌های آموزشی شرکت دهند.

  دوره های ویژه دانشجویان

کلیه دانشجویان دانشگاه های کشور می توانند علاوه بر تخفیف ۳۰% در دوره های عمومی، از دوره های ویژه دانشجویان SWISSCERT نیز بهره مند شوند. ویژگی این دوره ها عبارتند از:
• هزینه نازل نسبت به دوره های عمومی
• تقویم آموزشی منطبق با محدودیت های زمانی دانشجویان
• ارتقا توانمندی های حرفه ای برای حضور در بازار کار

  دوره های on-line

دوره های عمومی مزایا و معایب خاص خود را دارند. از طرفی محدودیت تعداد فراگیران در یک سازمان و عدم امکان برگزاری دوره در درون سازمان، نیاز به حضور در دوره های عمومی را افزایش می دهد و از سوی دیگر تقبل هزینه های مسافرت و ماموریت و دوری از محل کار و زندگی، مانع حضور در دوره های عمومی در هر زمان است. شما می توانید فقط با داشتن یک سیستم کامپیوتری متصل به اینترنت با سرعت ۲۵۶ کیلو بیت بر ثانیه، در هر نقطه ای از کشور که باشید در جلسات دوره های عمومی ما حاضر شوید. SWISSCERT با بهره گیری از یک سیستم نرم افزاری مدرن در محیط فارسی توانسته است دوره های آموزشی خود را بطور همزمان در محل آکادمی و برای فراگیران در محیط مجازی برگزار نماید. شما کافیست یک روز قبل از دوره سیستم خود را با راهنمایی کارشناس آکادمی آماده و امتحان نمایید تا از سپس در تاریخ و زمان مقرر از طریق محیط مجازی در کلاس حاضر شوید. کلیه شرایط برای ایجاد یک حضور مجازی مهیا است. حتی می توانید در مباحث استاد وارد شده و طرح سؤال نمایید. نکته قابل توجه در مورد دوره های on-line هزینه های نازل آن است. این روش هم هزینه ها را کاهش می دهد و هم در زمان شما صرفه جویی می نماید. آزمون دوره نیز بصورت on-line و پس از پایان کلاس انجام می گیرد. ضمن اینکه پس از دوره نیز امکان برقراری ارتباط با اساتید از طریق پایگاه اینترنتی SWISSCERT فراهم است. همچنین SWISSCERT آمادگی دارد تا دوره های اختصاصی (درون سازمانی) را بصورت on-line برگزار نماید. در اینصورت شرکت می تواند در هزینه های ایاب و ذهاب و اقامت استاد صرفه جویی نماید.